Бустерні насосні станції серії BS

Подача
1.5-570
м3/год
Натиск
10-95
м
ПОТУЖНІСТЬ
0.45-55x3
кВт
  • Опис

Різновиди станцій підвищення тиску 

BS.F 

Конструкція

Насосні станції підвищення тиску Calpeda, з 2-х, або 3-х насосів на загальній рамі, з всмоктуючими та випускними колекторами, засувкою та зворотним клапаном, реле тиску, манометром, шафою керування та мембранним баком об'ємом від 100 до 1000 Л (під замовлення ). 

Функціонування

За допомогою електронної карти шафа управління керує роботою насоса і послідовністю запуску насосів з фіксованою швидкістю, а також блокує систему, за відсутності повітря в баку (система запатентована). Реле тиску запускає насоси у каскадній послідовності.

 

2017-10-09_165322_12017-10-09_165338

 BS.V.F

Конструкція

Підвищувальна станція автономного режиму Calpeda, з одного насоса зі змінною швидкістю з частотним перетворювачем, від одного до п'яти насосів з фікс. швидкістю на загальній рамі, з всмоктуючими та випускними колекторами, засувкою та зворотним клапаном, датчиком тиску, манометром, шафою управління та мембранним баком об'ємом 20 Л (на замовлення).

Функціонування

За допомогою електронної карти шафа управління керує роботою насоса та послідовністю запуску насосів з фіксованою швидкістю. Насос запускається в каскадному режимі після сигналу від датчика тиску. Стабільний тиск забезпечується насосами зі змінною швидкістю, а насоси з фіксатором. швидкістю запускаються тоді, коли вимоги перевищують можливості насоса зі змінною швидкістю.

1_12_2

BS.V

Конструкція 

Автоматичні насосні станції постійного тиску Calpeda, складаються з насосів (1-6) зі змінною швидкістю з перетворювачем частоти, на загальній рамі, з всмоктуючим та випускним колекторами, засувками та зворотними клапанами, датчиком тиску, манометром, шафою керування та мембранним баком об'ємом 20 Л (під замовлення).

Функціонування 

Шафа управління, або перетворювач частоти керують роботою насоса та послідовністю запуску насосів зі змінною швидкістю. Насоси запускаються у каскадному режимі після сигналу датчика тиску. Стабільний тиск забезпечується насосами зі змінною швидкістю, а насоси з фіксованою швидкістю запускаються тоді, коли вимоги перевищують можливості насосів зі змінною швидкістю.

 

 3_3 4_4

5_5